Ur. wrzesień 2009

przebywa w domu stałym

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok ok

Filek szuka domu. Z natury jest samotnikiem, choć chętnie spędza też czas z innymi kotami – najlepiej w podobnym wieku. To wielbiciel kartonów i najlepszy poszukiwacz kryjówek w mieszkaniu :)
Filek lubi: leżeć w kartonach, skubać trawkę i podgryzać słomki, podsiadać człowieka na krześle, spać na kocach i maskotkach, bawić się małymi pluszakami, siedzieć na komputerze (chce opanować internet), robić wygibasy (w wolnym czasie uczy jogi), budzić człowieka rano (ok. 8–9), aby dał mu jeść (nie trzeba mieć budzika).
Filek nie lubi: być brany na ręce ani być fotografowany (ceni sobie prywatność), mieć zakładanych obróżek (to mu uwłacza), być w pobliżu włączonego odkurzacza (tyle hałasu o nic).
Filek jest bardzo czystym kotem i zawsze załatwia się w kuwecie. Bardzo lubi suchą karmę, a mokrą jeszcze bardziej. Nigdy nie ostrzy pazurków np. o kanapę (tylko o drapak) i zawsze daje je sobie bezproblemowo obcinać.
Filek to kot dość nieśmiały i spokojny, dlatego najchętniej zamieszkałby w równie spokojnym domu z cierpliwymi ludźmi, którzy zaakceptowaliby jego dużą potrzebę niezależności i daliby mu dużo czasu na oswojenie. Odwdzięczy się czułościami i przywiązaniem :)
Filek jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony. Korzysta z kuwety.
Wymagamy podpisania umowy adopcyjnej. Szukamy dla kocurka domu niewychodzącego. Filek jest podopiecznym fundacji “Stawiamy na łapy”

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl l ; tel. 501 225 409
#stawiamynalapy #kotdoadopcji
Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ !!!
Może dzięki Tobie znajdę DOM !!!

adoptujwirtualnyopiekunkontaktadopcja