ur. kwiecień 2016

przebywa w domu tymczasowym

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok ok

Charakter:

Drakula jest ślicznym czarnym kotem w białych skarpetkach i z białym krawatem, z sylwetką w typie doga niemieckiego ;) Świadom swojego eleganckiego wyglądu dużo czasu poświęca na staranną toaletę futerka. Załatwia się grzecznie do kuwetki i dba o porządek w swoim cat-roomie, w którym mieszka razem z Pierniczkiem.
Szczupłą, sportową figurę zawdzięcza regularnym intensywnym treningom, wspinając się na drapak i maniakalnie goniąc za wędką i wszelkimi innymi zabawkami, nie wykazując przy tym jakichkolwiek oznak zmęczenia. Zmęczeni są za to jego opiekunowie, ale wtedy Drakula w podzięce za zorganizowane animacje wskakuje na kolana i mruczy głośno, pieszcząc i domagając się pieszczot.
Drakula jest bardzo towarzyski, nie boi się ludzi, jest życzliwie nastawiony do innych kotów i bawi się z nimi chętnie – ale nie narzuca się, jeżeli te na zabawę akurat nie mają ochoty.
Choć jego wygląd wcale na to nie wskazuje, Drakula uwielbia jeść, przede wszystkim mokrą karmę. W czasie przygotowywania miseczek potrafi baaardzo głośno domagać się swojej porcji!
Drakula jest energicznym, przytulalskim, wesołym kotem. Uwielbia towarzystwo człowieka, ale potrafi też zająć się swoimi kocimi sprawami, jeżeli akurat chwilowo nikt nie ma dla niego czasu ;)
Jesteśmy pewni, że do domu w którym zamieszka na stałe wniesie dużo ciepła i mruczącej radości!
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)
#stawiamynalapy #kotdoadopcji #kotszukadomu
Nie możesz adoptować UDOSTĘPNIJ !!!
Może dzięki Tobie znajdę DOM !!!
wirtualnyopiekunadoptujkontaktadopcja