ur. 2014/2015

przebywają  w fundacyjnej kociarni

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok ok

Charakter

Koty się przyjaźnią i kiedy trafiają do fundacji i my widzimy tą przyjaźń to nie chcemy ich rozdzielać. Tak jest w tym przypadku, dwie koteczki trójkolorowa Hopka i długowłosa Zelia trafiły do nas razem i od pani, która je dokarmiała dostaliśmy informacje, że one zawsze razem.
Zelia, długowłosa koteczka, jest starsza o około pół roku od swojej kociej przyjaciółki . Ona w tej parze jest bardziej odważna i charakterna, lubi się przytulać do człowieka, przy drapaniu prezentuje brzuszek. Inne koty akceptuje, ale próbuje nimi rządzić, co czasem kończy się kocią sprzeczką. Pozwala czesać swoje długie futerko bez większych protestów. Trójkolorowa Hopka jest młodsza, skończyła rok, ona jest w tym duecie ta spokojna i nieśmiała, za to przy podawaniu leków słyszy ją połowa miasta  ;-)  Chętnie poleży sobie na kolankach człowieka i się poprzytula. Obie kotki mają bardzo dobry apetyt i grzecznie korzystają z kuwetki.
Szukamy dla Hopki i Zelii wspólnego kochającego, niewychodzącego, bezpiecznego domu. Hopka i Zelia są podopiecznymi fundacji „Stawiamy na łapy”.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl ; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)

adoptujwirtualnyopiekunkontaktadopcja