Ur 2012 i 2010

przebywają  w fundacyjnej kociarni

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok ok

Charakter

Dwa koty poszukują wspólnego domu, Tygrys i Nestor są z sobą bardzo zżyte, trafiły do fundacji po wyjeździe opiekunek za granicę.
Nestor – kot, kastrowany, wiek 6 lat, w typie tajskiego kota. Nestor jest bardzo gadatliwym i lubiącym towarzystwo człowieka kotem. Uwielbia się przytulać, preferuje spać z człowiekiem, a kiedy człowieka nie ma w pobliżu to śpi na kaloryferze, lub schowany pod kołdrą.
Przy misce ustępuje miejsca, poza tym je z gracją, delektując się jedzeniem, dlatego też trzeba pilnować go podczas karmienia, aby inne koty nie zjadły jego porcji.
Nestor jest kotem domowym, nie wychodzi na zewnątrz, nie lubi psów, koty toleruje. Tygrys – kotka, wysterylizowana, wiek 4 lata, trikolorka.
Toleruje psy, jest przyjaźnie nastawiona do innych kotów, zwykle to ona przejmuje inicjatywę w nawiązywaniu znajomości z innymi kotami. Bardzo lubi się z Nestorem, są ze sobą bardzo związani. Tygrys jest bardzo przyjazna i towarzyska, uwielbia towarzystwo człowieka i przytulanie. Jeśli nie śpi z człowiekiem w łóżku, to lubi wszelkie krzesła, stoły, parapet. Tygrys je bardzo łapczywie, ma tendencje to obżarstwa i tycia. Tygrys jest kotem domowym i boi się wychodzić z domu.
Szukamy dla Tygrys i Nestora kochającego, niewychodzącego, bezpiecznego domu. Koty są podopiecznymi fundacji „Stawiamy na łapy”. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl ; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)

adoptujwirtualnyopiekunkontaktadopcja