Ur. maj 2015

przebywa w domu tymczasowym

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok x

Opis

Meluzyna w skrócie Liza, została znaleziona z siostrą na jednym z podwórek w pobliżu fundacyjnej kociarni, pozostawione przez kotkę, bardzo głośno domagały się jedzenia i zostały usłyszane. Trafiły do fundacji, gdzie Księżna, jedna z fundacyjnych koteczek, zaopiekowała się maluszkami i zaczęła je karmić. „Nowa rodzina” pojechała wkrótce do domu tymczasowego, gdzie maluszki wyrosły na piękne, niemal identyczne pannice, gotowe obecnie na wyprowadzkę do nowego domu.
Meluzyna jest całkowicie czarna, jest bardziej otwarta i przytulasta od swojej siostry, obie lubią głaskanie i bardzo głośno przy tym mruczą to Meluzyna jest tą chętną do tulenia i noszenia na rękach, mizianko może być ciągle i przytulanko także :) Lubi inne koty ale ludzie są dla niej ważniejsi i bardziej fascynujący. Obie koteczki uwielbiają wszelkie zabawy i zabawki, jak wszystkie kocie dzieci. Lubią piłeczki, myszki i wędki, zabawy w ganianie i chowanego.
Przy jedzeniu nigdy nie wybrzydzają, uwielbiają kocie przysmaki, kuwetkę już dawno opanowały, choć porzucone na podłodze reklamówki stanowią zaproszenie do „wypadku”. 
Szukamy dla Meluzyny kochającego, niewychodzącego, bezpiecznego domu, który w odpowiednim wieku zadba o sterylizację koteczki. Meluzyna jest podopieczną fundacji „Stawiamy na łapy”. 

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409

adoptujwirtualnyopiekunkontaktadopcja