Ur. 2010

przebywa w domu tymczasowym

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok ok

Charakter

Na początku było pudełko na dokumenty. Następnie pojawił się Stefan i pudełko zyskało nowy cel swego istnienia: służyć nowemu Panu. I tak oto dokumenty zostały odniesione w kąt, Stefan zaś rozpoczął królowanie w Małym Pokoju, śpiąc dzielnie i obserwując swe tereny z wysokości.

Jak widać z powyższej historii, Stefan to kot w pełni tego słowa znaczeniu. Cztery bure łapy, para uszu i wyjątkowo nie drapieżny i nie morderczy instynkt przytulanki dopełniony tu został przeświadczeniem o swojej – jako Kota – wyższości nad wszystkimi innymi.

Jego władza jest jednak z tych łagodnych – gładzić, smyrać, przytulać, za uchem drapać i łaska spłynie na każdego. Jak tu nie wielbić?

A skoro już przy wielbieniu jesteśmy… Stefan kocha dwie rzeczy: jedzenie i – nie, nie Ciebie – błękitny kocyk, który otrzymał tuż po przygarnięciu.

Nie mamy serca pozbawiać go jego schedy, więc gdzie Stefan, tam i koc.

Czy brzmi to dziecinnie? A i owszem. Nasz pięciolatek jednak perfekcyjnie łączy w sobie cechy dorosłego kota i małego kociaczka; z chęcią pobawi się sznurkiem lub Twoją sznurówką tylko po to, by po chwili ułożyć się w zagłębieniu Twojego obojczyka i zasnąć, mrucząc cichutko z godnością starego kocura.

Kocurek jest wykastrowany i zaszczepiony, posiada książeczkę zdrowia.
Stefan jest podopiecznym Fundacji “Stawiamy na Łapy”.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl  , tel. 501 225 409

 

adoptujwirtualnyopiekunkontaktadopcja