Ur. 2014

 

przebywa w domu stałym 

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok ok

Charakter

Cześć, jestem Linka! Trochę mnie śmiesznie nazwali, a wszystko przez to, że jak weszłam do klatki-łapki, to się nie zamknęła i trzeba było pociągnąć za linkę. Jedna historia, a się za kotem ciągnie. A wiecie czemu trzeba było użyć klatki-łapki? Bo byłam małym dzikusem! Teraz trochę wyrosłam i zmądrzałam, ale ludzi lubię na swoich zasadach: jednych lubię bardziej, innych mniej. Ale zapominam o tym, jak mnie człowiek przytuli i mizia pod bródką. Poza tym do miziania mnie trzeba najpierw złapać, bo lubię się z ludziem bawić w chowanego. Lubię też jak ludzie machają wędką albo robią laserkiem taka fajną czerwoną kropkę do łapania  :-)
Najbardziej na świecie kocham koty, właśnie chciałabym mieszkać z kotami i mieć co najmniej jednego do przytulania i zabawy. Będę doskonałym towarzyszem dla każdego kota i będę się kotem super opiekować jak człowieka nie będzie w domu  :-)
Nie grymaszę przy jedzeniu, korzystam z kuwety i jestem zaszczepiona i zaczipowana oraz sterylizowana.

Uffff! Dużo tego jak na takie małe stworzenie.
Szukam ludzia, który mi się spodoba i nie będzie grymasił, jak nie będę wielkim miziakiem. No i będzie wiedział, że czasem jednak mnie trzeba złapać i utulić, zniosę to z godnością (a nawet mi się to podoba, ale to sekret!).
Linka jest podopieczną Fundacji “Stawiamy na Łapy”.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl ; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)

 

adoptujwirtualnyopiekunkontaktadopcja