Ur. 2008

przebywa w domu tymczasowym

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok ok

Charakter


Czesio jest spokojnym i bardzo przyjaznym kotem. Ma niestety niedowład tylnych nóżek (spowodowany prawdopodobnie wrodzonym niedorozwojem mięśni), lecz zupełnie nie przeszkadza mu to w codziennym życiu. Co prawda zdarza mu się przewrócić przy chodzeniu lub korzystaniu z kuwety, lecz gdy się “rozchodzi” potrafi się całkiem sprawnie przemieszczać, bawić, a nawet wskakiwać na niższe meble, np łóżko. Mimo kalectwa jest bardzo wesołym kotem, chętnie się bawi, zwłaszcza patyczkiem, na który z upodobaniem macha łapą lub obgryza (w przypadku zabawy wędką zdecydowanie bardziej interesuje go druga strona zabawki niż powinna ;)). Jest też bardzo przyjazny, chętnie daje się głaskać – podsuwa wtedy łebek bliżej ręki człowieka i mruczy cicho.
Czesio nie najlepiej dogaduje się z innymi kotami, trochę go irytują, więc na nie fuczy lub warczy, ale za to jest idealnym kompanem dla spokojnego kota lub psa.
Kocurek ma obecnie ok. 8 lat i szuka cierpliwego i wyrozumiałego domu, który pokocha Czesia całym sercem mimo jego kalectwa i troskliwie się nim zajmie.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl ; tel. 501 225 409

 

adoptujwirtualnyopiekunkontaktadopcja