Ur. 2006

przebywa w fundacyjnej kociarni

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok ok

Charakter

Maciej przybył z domu, w którym przeprowadzaliśmy interwencję ze względu na zbyt wiele przebywających tam kotów. Obecnie w mieszkaniu przebywa mniej zwierząt, z których większość nie nadaje się do adopcji, w przeciwieństwie do Maćka, który jest dużym pieszczochem i chętnie zmieniłby dom na mniej zatłoczony i bardziej spokojny.

Maciej Wielkokot jest spokojny i rozważny. W końcu koty takich rozmiarów nie muszą się zbytnio niczym przejmować. Najbardziej lubi siedzieć w budce i obserwować otoczenie, czasem ukrywa się w pluszowym tunelu i przez otwór wystają tylko bure uszy i oczy Macieja J Nie wdaje się w żadne spory, co najwyżej ostrzegawczo oburczy. Ufa powoli i ostrożnie, ale na zabój. Z miłą chęcią odpowie na twoje pytania: “a kto ma takie wielkie oczy? a kto ma taki wielki nos”? Ma też jedno pytanie do ciebie: czy masz wielkie serce dla Macieja?

Maciek je wszystko, nie jest wybredny. Idealnie korzysta w kuwety. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.

Szukamy dla niego bezpiecznego domu niewychodzącego, który pokocha tego przemiłego kocura. Maciej jest podopiecznym Fundacji “Stawiamy na Łapy”.

Kontakt w sprawie adopcji : Gerta 501 225 409, adopcje@stawiamynalapy.pl

 

adoptujwirtualnyopiekunkontaktadopcja