Już w sobotę Klub u Kocimiaków w nowej odsłonie otwiera swoje progi! To jedyne takie miejsce w Krakowie, w którym można miło spędzić czas w kocim towarzystwie (gdy nie możemy mieć własnego zwierzaka)

Wszystkich fanów naszych dotychczasowych Chocimskich DNI OTWARTYCH DRZWI serdecznie zapraszamy do świeżo wyremontowanej kociarni. Specjalnie dla Was wprowadziliśmy trochę zmian, a więc jeśli chcecie pomiziać naszych futrzastych podopiecznych, ale jednocześnie poczytać najświeższą prasę, ulubioną książkę, skorzystać z internetu z kotem na kolanach to już w najbliższą sobotę możliwe to będzie w Klubie u Kocimiaków.
Poza mruczącym towarzystwem zapewniamy także poczęstunek w postaci kawy, herbaty i domowego ciasta, które ucieszy szczególnie fanów wypieków p. Wioli.
Pamiętajcie jednak, że “kto pierwszy ten lepszy”, wygodnych miejscówek jest osiem i podejrzewamy, że rozejdą się jak świeże bułeczki! Ale nie martwcie się jeśli tym razem nie zdążycie, takie i różne inne atrakcje będą u nas w każdy weekend!

Garść szczegółów: sobota-niedziela, 28-29 marca, godziny otwarcia: 15.00-21.00, ul.Chocimska 1B

My już przebieramy nogami ( i łapami). A Wy?