Luty już w połowie, już niedługo zaczyna się kolejny koci sezon. Kocie rodziny przymierające głodem, chore, bezdomne – wymagające pomocy maluchy i dorosłe. Pomoc w postaci karmy, leku, dachu nad głową, rąk, które przytulą i osłonią przed niebezpieczeństwami świata – zapewnienie tego wszystkiego to nasze zadanie – Krakowskiej Fundacji Pomocy Zwierzętom „Stawiamy na łapy”. 
Już od roku pod własnym szyldem działamy i stawiamy na łapy koty w każdym wieku, rozmiarze, kolorze i o każdym charakterze, te przymilne i te dzikie, staramy się pomóc każdemu. Do naszych podstawowych potrzeb należą karma sucha i mokra oraz żwirek, każdego dnia staramy się, aby naszym podopiecznym nie zabrakło pełnej miseczki i czystej kuwetki. Udział w konkursie sklepu Krakvet pozwoliłby nam na zapewnienie zapasów na kilka miesięcy dla wszystkich kotów, które mamy pod opieką i tych, które mieszkają w fundacji i tych, które pomagamy dokarmiać w Krakowie i okolicach. Pieniądze, których nie wydamy na karmę i żwirek przeznaczymy na sterylizację, bo koty krakowskie są w ogromnej potrzebie. Wielokrotnie pomogliście nam stawiać potrzebujące koty na łapy – pomóżcie nam prosimy kolejny raz biorąc udział w głosowaniu w konkursie Krakvetu !!! Głosowanie rozpoczęło się 17 lutego i potrwa do 1 marca do końca dnia.

Instrukcja głosowania:

1. Wejdź na: http://www.krakvet.pl/forum/viewforum.php?f=18

2. Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem forum – zarejestruj się i podaj adres e-mail.

3. Wejdź na swoją pocztę- adres email podany przy rejestracji i aktywuj rejestrację na forum.

4. Zaloguj się na forum.

5. Napisz jakiś post na: http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=18309

6. Wejdź na http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=18309oddaj głos na Fundację Stawiamy na łapy i kliknij „wyślij”

7. Przy oddawaniu głosu zostaniesz poproszony o podanie numeru telefonu, podaj go i poczekaj na kod weryfikacyjny. (GŁOSOWANIE JEST BEZPŁATNE)

8. Wpisz otrzymany kod i …. trzymaj kciuki za wygraną krakowskich kotów, czyli np karmę i żwirek o wartości kilkunastu tysięcy złotych. Mając taki zapas przeznaczymy zaoszczędzone pieniądze na sterylizację kotów w Krakowie i w okolicach, aby zrobić to, czego nasze władze miejskie od 3 lat nie robią przyczyniając się do kolejnych kocich nieszczęść!

9. Udostępnij tę informację znajomym, rodzinie i przyjaciołom !!!