![](https://www.stawiamynalapy.pl/wp-content/uploads/2015/01/nikos1.jpg)
Ur. 2010
przebywa w fundacyjnej kociarni
Profilaktyka
odrobaczenie | szczepienie | sterylizacja |
![]() |
![]() |
![]() |
Charakter:
Nikoś trafił do Fundacji po interwencji na opuszczonej posesji, którą przeprowadziła grupa wolontariuszy z Inicjatywy Lokalnej dla Zwierząt. Ludzie opuścili posesję, została duża grupa kotów. Pomiędzy nimi Nikoś. Kocurek został odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.
Początkowo nieufny, ukrywał się w budce albo transporterku i tylko nieśmiało wyglądał na zewnątrz, przez co zaczął być z czasem pieszczotliwie nazywany Znikosiem. Teraz Nikoś już wcale nie znika, jest ulubionym miziakiem na kociarni, chętnie wita gości i wchodzi na kolanka i daje się przytulać i miziać. To cudowny kocurek, potrzebujący spokojnego opiekuna, takiego, który da dużo miłości i troszke mizianka każdego dnia.
Nikoś jest bardzo grzeczny – bez problemu dogaduje się z innymi kotami i ładnie korzysta z kuwetki
Szukamy mu spokojnego domu niewychodzącego, gdzie Nikoś będzie mógł w pełni pokazać, jakie z niego fantastyczny kocur :)
Nikoś jest podopiecznym Fundacji “Stawiamy na Łapy”.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl l ; tel. 501 225 409
Inne informacje: Obowiązuje umowa adopcyjna
Comments are closed.