Ur.  2014

W fundacji od: 08.2014

przebywa w domu tymczasowym

Historia :

Zorcia to kilkumiesięczna, delikatna koteczka uratowana z jednych z krakowskich działek.

 

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok x

Charakter

Zorka to wyjątkowy miziak i przytulak, prawdziwy rarytas dla osób na które mruczenie przytulonego kota jest muzyką dla uszu. Zorka bardzo kocha ludzi, zawsze starać się ułożyć tak, żeby chociaż łapką sięgać swojego człowieka.                                                                                                  Zorka przebywa obecnie w domu tymczasowym, gdzie błyskawicznie polubiła się ze swoją kocią towarzyszką, tak wiec idealnie nadaje się do domu z innymi kotami.

Jak na kocie dziecko przystało interesuje ją wszystko: ruchome obrazki na ekranie komputera, które próbuje łapać, dzwoniący telefon  czy pyłek na ziemi. Zorka jest w pełni zdrowa, odrobaczona, szczepiona, bezbłędnie korzysta z kuwety. Jest kotkiem towarzyskim, bezproblemowym, umie się pięknie sama bawić. Rano wychodzi z niej straszliwy głodomór i wręcz nie może się doczekać jedzenia, robiąc wszystko żeby moc złapać choć kęsa w trakcie przygotowywania.

Szukamy dla niej domu niewychodzącego, obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej. Zorka jest podopieczną fundacji „Stawiamy na łapy”.
adoptujwirtualnyopiekunkontaktadopcja