Ur. 2013

W fundacji od: 05.2014

przebywa na w domu tymczasowym

Historia

Kasia, drobna, bura kotka, trafiła z ulicy do fundacji z maleńkim kocim synkiem Kacprem.

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok ok

Charakter

Jeśli szukacie towarzyskiego kota, ale takiego, który woli ludzi od kotów to powinniście poznać Kasię Kasia to nieduża, bura koteczka, która trafiła z ulicy do fundacji z maleńkim kocim synkiem Kacprem. Odchowała malucha w domu tymczasowym, często sprawiając wrażenie że bardziej jest jego siostrą niż matką, ponieważ koteczka jest bardzo młoda i łagodna, a przy tym była bardzo opiekuńcza i cierpliwa wobec kociaka, a żywiołowy kociak szybko zaczął ją przerastać i wchodzić jej na głowę (dosłownie i w przenośni ).

Po sterylizacji Kasia zamieszkała w domu tymczasowym innym dorosłym kotem i tu się okazało, że Kasia nie lubi innych dorosłych kotów i powinna mieszkać sama.
W życiu codziennym jest delikatna i nieco płochliwa podczas pierwszego kontaktu, jak chwilę pobędzie w towarzystwie człowieka to lubi się ocierać o sprzęty i ludzkie nogi, zachęcając do głaskania i przytulania. Jej ulubionym miejscem jest wysoka półka np. drapaka albo szeroki parapet, skąd może w spokoju obserwować ulicę i świat za oknem. Czasem da się z nią pogadać, wtedy opowiada po kociemu, co jej się przydarzyło albo, co widziała przez okno. Inne ulubione miejsce to łózko, na którym lubi rozkładać się, pokazywać brzuszek do głaskania. Kasia lubi jedzenie zarówno suche jak i mokre, bezbłędnie korzysta z kuwety. W fundacji została odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Szukamy dla niej domu niewychodzącego. Obowiązuje umowa adopcyjna. Kotka pod opieką Fundacji Stawiamy na łapy.

Kontakt: Gerta 501 225 409, adopcje@stawiamynalapy.pl

adoptujwirtualnyopiekunkontaktadopcja