Pomóż bezdomnym kotom i wesprzyj akcję sterylkową!
Pomóż bezdomnym kotom i wesprzyj akcję sterylkową!

Program sterylizacji kotów bezdomnych: postaw ćwiartkę lub połówkę albo …. cały zabieg!

Razem z Fundacją Czarna Owca Pana Kota chcemy wysterylizować kolejne bezdomne koty, aby ograniczyć liczbę kociąt, które wkrótce będą potrzebowały pomocy.

Ponieważ dzięki Waszej pomocy pierwsza edycja akcji „Postaw kotu ćwiartkę lub połówkę albo …. cały zabieg” okazała się ogromnym sukcesem to chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w edycji drugiej.
Na czym polega akcja? Całkowity koszt sterylizacji (z obsługą przed i pozabiegową) wynosi 100 zł, koszt kastracji 50 zł. Ponieważ wciąż są to duże sumy to podzieliliśmy je na ćwiartki czyli 25 pln, oraz połówki czyli 50 pln, tak aby każdy mógł wybrać ile może pomóc – ćwiarteczką czy połóweczką.

Prosimy Was o pomoc w sfinansowaniu zabiegów, my zajmiemy się wyłapaniem, transportem, przetrzymaniem kotów po zabiegu do czasu wygojenia. Każdy z beneficjentów akcji zostanie sfotografowany a jego zdjęcie umieścimy na wydarzeniu, aby pokazać postępy naszej akcji.

Wpłaty prosimy kierować na konto Fundacji Stawiamy na łapy , tutaj dane:http://www.stawiamynalapy.pl/kontakt-2/ i tytuł wpłaty: “darowizna na realizacje celów statutowych – akcja zabieg”

Mamy nadzieję, że pomożecie nam wysterylizować kolejne koty. W poprzedniej edycji „postawiliście” krakowskim kotom 48 zabiegów, z czego 38 dla kotek :)
Wciąż jest jednak dużo kotów, których opiekunowie/karmiciele proszą o pomoc w sterylizacji.

Prosimy o post na wydarzeniu z informacją co stawiacie krakowskim kotom i ile kolejek ;)