Taivas

Talisha to drobna czarna koteczka z przeuroczymi brązowymi wąsami, trafiła do fundacji razem z siostrą Talishą, dziewczynki przyjechały spod Sanoka. Obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Koteczki były malutkie i wystraszone, szybko straciły mamę i bardzo potrzebowały czułości, okazując to na każdym kroku.
 
Na szczęście w DT trafiły na kotkę ze starszymi już kociętami, Mamcitę, obdarzoną silnym instynktem macierzyńskim, która przyjęła je jak swoje i zaopiekowała się nimi. Dziewczynki jednak w dalszym ciągu bardzo pragną bliskości, obie są rozmruczane i łaszą się do człowieka.
 
Taivas jest nieco mniejsza od swojej siostry, ma ciekawe brązowe wstawki przez co nie jest typowym czarnym kotkiem. Jest delikatna i przymilna, to idealna kotka na kolanka ale i do zabawy. Ignorowana, potrafi usiąść na podłodze i przeciągłym miauczeniem upomnieć się o uwagę. Wychowana w grupie kotów w różnym wieku, z którymi ładnie się bawi, wtula się zawsze w którego do spania. Ta kocia dziecinka bardzo potrzebuje czułego, troskliwego człowieka który da jej miłość i poczucie bezpieczeństwa a ona odwdzięczy się morzem kociej miłości.
 
 
 
 
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: czerwiec 2021

Category: