Ricky

Ricky i Morty trafili do fundacji z krakowskiej ulicy, obecnie Ricky mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
 
Morty i Ricky to młode kocurki i ja to młodzież są ruchliwe 😉 Uwielbiają zabawy wędką (wszelkimi możliwymi sznurkami, w tym ogonami), choć nie pogardzą i zabawkami czy laserkiem. Oba koty uwielbiają eksplorować, choć Morty jest z tym bardziej nieśmiały. Chętnie zasypiają na ludziach, a jeśli to robią, licz się ze starannie wylizaną twarzą i dłońmi. Ricky całkiem lubi siedzieć na ramionach ludzi. Obecnie te dwa koty mieszkają same, ale doświadczenie mieszkania ze starszawym kotem sugeruje brak problemów z innymi zwierzętami.
 
Kociaki opanowały korzystanie z kuwety i mają dobry apetyt.
 
Szukamy dla Ricky’ego niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego dom,  który zapewni m najlepsza opiekę
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: