Pestek

 

Pestek trafił do fundacji z Wiśnicza razem z mamą Wiśnią, koty poszły razem do adopcji, ale w nowym domu Wiśnia i dorastający Pestek przestali się dogadywać.
W domu tymczasowym Pestek ma towarzystwo – dorosłego kota ale ze względu na jego temperament i chęć do zabawy chętnie wyadoptowalibyśmy go do innego energicznego kota.
Pestek to bardzo żywiołowy kotek, bardzo lubi eksplorować. Bawi się dobrze sam, ale uwielbia zabawy z człowiekiem. Jest przytulasty, lubi branie na ręce (mnie o to sam prosi przychodząc do kuchni i popiskując).
Ma przeogromny apetyt, nie jest wybredny.
Balkon to jego drugi dom, kocha wylegiwać się szczególnie w zachodzącym słońcu.
Z rezydentem żyje w pokoju, chociaż często się bawią w dość agresywny sposób. Zaczepia go i chce się bawić, a 8-latek już taki żywiołowy nie jest 😉
Perfekcyjnie korzysta z kuwetki.

Szukamy dla Pestka niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy g najlepszą opieką.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/…/Ankieta_Adopcyjna_SnL_form.p……), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: sierpień 2019

Category: