Magisterka

 

Magisterka wraz z czwórką rodzeństwa została złapana z dodatkiem w postaci kociego kataru. Obecnie kociaki wyleczone i zaszczepione czekają w domach tymczasowych na adopcję.
Magisterka od początku znajomości zauroczyła nas swoją mała osóbka. Mimo swoich rozmiarów wszędzie jej pełno. Jest bardzo odważna i ciekawi ja wszystko co się dzieje dookoła. Gdy tylko da się pogłaskać człowiekowi od razu włącza wiatraczek i mruczy głośno. 
Jej ulubiona zabawka jest wędka, przy której skacze jak mały tygrys. Chętnie przychodzi na kolana człowiekowi, jak również śpi przy nim. Często zaczepia inne koty do zabawy, zwłaszcza swojego brata Maurycego z którym mieszka w domu tymczasowym. 
Bawią się razem, śpią i myją się nawzajem. Idealne rodzeństwo opiekujące się sobą nawzajem Chętnie zjada z miseczki i grzecznie korzysta z kuwety. 

Szukamy dla Magisterki kochającego domu niewychodzącego (z zabezpieczonym balkonem i/lub najczęściej otwieranymi oknami), który otoczy ją miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o sterylizację koteczki.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: Tak

Sterylizacja: nie

Data urodzenia: maj 2018

Category: