Luca

 
 
Luca i Nala trafili do fundacji z Bochni, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Początkowo Luca może uchodzić za kota nieśmiałego, ale to tylko pierwsze wrażenie, które znika zaraz po przełamaniu tej kociej ostrożności. Już po pierwszym pogłaskaniu przez człowieka kocurek mruczy i jest chętny do zabawy. Bardzo lubi tory/karuzele z piłeczkami i puszkowe myszki. Przy zabawie z wędką pokazuje swój cały spryt i zwinność, a tych cech z pewnością jej nie brakuje. Luca jest ciekawski i najchętniej obserwuje świat z wysokości. Podobnie jak siostra Nala nie boi się wody, podawania leków a podróż w transporterze jest mu niestraszny. Ma wilczy apetyt, nie marudzi przy miseczce i rośnie jak na drożdżach.
Jak dodaje nasza fotograf po niedawnej wizycie : Luca to przymilaśny kocurek, początkowo nieśmiały, po 15 minutach ostrożności i wyglądania zza łóżka postanowił się zapoznać i od tego momentu świetnie się bawił. Uwielbia wędki, gumki recepturki i dzikie zabawy na fotelach, wciąż domaga się uwagi. Spodobała mu się rola modela 🙂
 
Szukamy dla Luki niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który otoczy kocurka najlepszą opieką.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 
 
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR0MlcGISvXTqAXEdQyUFJoJensuIbkutw3gGWCUwvuyb244X7a4BLcmjE4. ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: