Iwan (i Ida)

Ida i Iwanek to kocie rodzeństwo, które trafiło do Fundacji z al. Pokoju, cud, że udało im się przeżyć w tym miejscu. Zostały odłowione na kastrację jako dzikie koty wolnożyjące ale nie bardzo miały już gdzie wrócić, gdyż miejsce bytowania było skrajnie niebezpieczne.
 
Tak dostały szansę na lepsze życie, którego warunkiem było zakumplowanie się z człowiekiem, a Ida z Iwankiem tą szansę bardzo dobrze wykorzystały.
 
Iwanek to piękny i dostojny czarny kocurek, uwielbia wszelkie zabawy wędkami, piłeczkami, wspinanie po drapakach, „polowanie na ptaszki” przez okno i długie drzemki w kartonie po odkurzaczu. Nauczył się, że człowiek może być fajny, a zwłaszcza jest fajnym kompanem do zabaw, lubi głaskanie głównie po plecach włącza wtedy swój traktorek. Do obcych jest trochę nieufny ale też ciekawy.
 
Oboje z bratem są fanami surowego mięska i różnych kocich przysmaków, Ida za kawałek surowego indyka daje się nawet szybko pogłaskać:) Kuwetę maja opanowaną perfekcyjnie. Ida z Iwankiem szukają swojego najlepszego nazawszowego domu, który da im tyle czasu ile będzie im potrzeba na oswojenie się z nowym miejscem i będzie to ich wspólny dom gdyż jak to często w kocim życiu bywa są ze sobą bardzo zżyte.
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: sierpień 2020

Category: