Iwan (i Ida)

Ida i Iwanek to kocie rodzeństwo, które trafiło do Fundacji z al. Pokoju, cud, że udało im się przeżyć w tym miejscu. Zostały odłowione na kastrację jako dzikie koty wolnożyjące ale nie bardzo miały już gdzie wrócić, gdyż miejsce bytowania było skrajnie niebezpieczne.
 
Tak dostały szansę na lepsze życie, którego warunkiem było zakumplowanie się z człowiekiem, a Ida z Iwankiem tą szansę bardzo dobrze wykorzystały.
 
Iwanek to piękny i dostojny czarny kocurek, uwielbia wszelkie zabawy wędkami, piłeczkami, wspinanie po drapakach, „polowanie na ptaszki” przez okno i długie drzemki w kartonie po odkurzaczu. Nauczył się, że człowiek może być fajny, a zwłaszcza jest fajnym kompanem do zabaw, lubi głaskanie głównie po plecach włącza wtedy swój traktorek. Do obcych jest trochę nieufny ale też ciekawy.
 
Oboje z bratem są fanami surowego mięska i różnych kocich przysmaków, Ida za kawałek surowego indyka daje się nawet szybko pogłaskać:) Kuwetę maja opanowaną perfekcyjnie. Ida z Iwankiem szukają swojego najlepszego nazawszowego domu, który da im tyle czasu ile będzie im potrzeba na oswojenie się z nowym miejscem i będzie to ich wspólny dom gdyż jak to często w kocim życiu bywa są ze sobą bardzo zżyte.
 
Szukamy dla Iwana i Idy bezpiecznego, wspólnego, niewychodzącego i kochającego domu, warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych
wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl, tel. 691-649-992 (od poniedziałku do soboty w godz. 17:00 – 21:00).
 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: sierpień 2020

Category: