Happy

 

Kotka przebywa w domu stałym

Happy to mała kocia dziewczynka, która zawsze jak zobaczy człowieka nawet obcego, odrazu włącza swoje głośne mruczenie, zaczyna się ocierać, stawia do góry uszka i słucha czy ktoś do niej coś nie mówi. Jak tak to odzywa się po swojemu i rozmawia z człowiekiem, patrząc tymi swoimi ślicznymi oczkami .
Hepisia, tak do nie czule mówimy, jest pełna energii i gracji . Uwielbia domowe obiady, jak tylko poczuje ich zapach to wbiega do kuchni z kita w górze ociera się o nogi człowieka i trudno ją wygonić z kuchni. Często zostawiam ją za drzwiami i je zamykam do kuchni, żeby ona sama nie stała się przysmakiem i nie wpadła do garnka. 
Ona nie rozumie że to dla jej dobra ale jej ciekawość ją kiedyś zgubi, siedzi tak za drzwiami i skacze na drzwi, robiąc dzika awanturę – ale ja jestem głodna dajcie jeść co wy tam gotujecie tak pachnie że nie wiem co mam ze sobą teraz zrobić a jeszcze zamykacie mi drzwi przed nosem 
Koteczka jest bardzo przyjacielska, szaleństwa jej w głowie jak to młodemu kotu. 
Nie lubi jednak jak zajmie się zabawką, a inny kot też akurat w tym czasie chce się bawić tą samą zabawką – okropnie zła jest wtedy – warczy i nie chce się dzielić.
Koteczka korzysta grzecznie z kuwety.

Odrobaczenie: Tak

Szczepienie: Tak

Sterylizacja: Nie

Data urodzenia: VIII 2017

Category: