VW Bank:
79 2130 0004 2001 0651 3691 0001

1% podatku
Wesprzyj nas
FaniMani.pl - wspieraj nas za darmo PayPal

Nasze koty
Sklep

Sklep internetowy - Stawiamy na Łapy

Ratunku!
Ratunku - czyli jak możesz uratować koty

Dom tymczasowy

Poszukujemy domów tymczasowych

W ramach naszej działalności statutowej prowadzimy projekt, do którego chcielibyśmy Was zaprosić. Jest to Poszukiwanie Skarbów czyli jak i po co stworzyć Dom Tymczasowy dla kota. A dlaczego Poszukiwanie Skarbów ? Dlatego, że każda pomoc jest dla Nas na wagę złota a wierzcie nam - każdy dom tymczasowy jest właśnie takim skarbem. Dlatego chcielibyśmy znaleźć „domy tymczasowe” czyli domy gdzie koty czekałyby na swoje miejsce „na zawsze”.

Cel projektu

Celem projektu jest znalezienie możliwie największej liczby domów tymczasowych, w których koty mogłyby przytulić się na chwilę i bezpiecznie poczekać aż na ich drodze pojawi się TEN WŁASNY WYMARZONY DOM STAŁY.Szukamy zarówno domów, które przyjęłyby kota na krótko tj. na okres do dwóch tygodni kiedy będzie można go zaszczepić i przyjąć na kociarnię jak i takich, które byłyby gotowe spędzić z kotem trochę więcej czasu.

Po co taki projekt? Otóż każdego dnia stajemy przed problemem, gdzie umieścić nowego bezdomnego kota, który stanął na naszej drodze. Wierzymy, że na każdego kota czeka gdzieś jego własna Duża/Duży ale czasem chwilę to trwa i niestety bywa, że takie kocie czekanie trwa bardzo długo :(

Typy domów tymczasowych

Dom tymczasowy może być w wersji:

MINI czyli udostępnienie dachu nad głową a reszta w naszej gestii,

MIDI czyli coś pośredniego między pierwszą a trzecią opcją,

MAXI czyli wzięcie sobie na głowę wszystkiego od A do Z. Oczywiście gwarantujemy przeszkolenie.