Ur. maj 2016

przebywa w domu tymczasowym

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok x

Charakter

Tytka (biało-bura) i Zula (szylkrecik) to siostry. Obie są bardzo ciekawskie i szukają towarzystwa. Są wszędzie tam, gdzie opiekun, nawet podczas kąpieli w łazience. Różnią się tym, że Zula czeka na dywaniku podłogowym niczym pies, a Tytka siedzi na wannie i obserwuje wodę. Jedzą karmę mokrą i suchą, załatwiają się do kuwety. Jak na kociaki w tym wieku są bardzo grzeczne, już reagują i przychodzą na wołanie.
Dziewczyny schodzą na dół domu, tam gdzie są 4 psy. Nie boja się, szczekanie ich nie przeraza. Odważniejsza i bardziej ciekawska jest Zula. Zagląda wszędzie, zwłaszcza jak pojawi się w domu coś nowego np siatki z zakupami ;) Zula jest też bardziej niezależna od Tytki, mniej potrzebuje ludzkiego towarzystwa bo świetnie zajmuje się sama sobą. Kocia indywidualistka, torpedowy charakter. Ciągle jest zajęta swoimi kocimi sprawami i prawie w ogóle nie przejmuje się człowiekiem. No chyba, że ma ochotę na mizianie. Bycie fotografowaną ją totalnie nie interesuje i fotograf namęczyła się trochę by uchwycić jakieś sensowne jej ujęcia. Obie mieszkają z psami i innymi kotami i świetnie się dogadują.
Polecam do adopcji każdą z nich, a najlepiej w 2-paku bo świetnie się sobą zajmują, myją się, śpią i bawią.
Szukamy dla Zuli kochającego, niewychodzącego i bezpiecznego domu, który poświęci jej tyle uwagi, ile mała potrzebuje, a w przyszłości zadba o sterylizację koteczki.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)

adoptujwirtualnyopiekunkontaktadopcja