Ur. maj 2016

przebywa w domu tymczasowym

Profilaktyka

odrobaczenie szczepienie sterylizacja
ok ok x

Charakter

Dakotka najmniejsza z rodzeństwa, najbardziej nieśmiała, najbardziej bała się psa. Sunia rezydentka to wyczuwała i akurat za nią łaziła najwięcej zapędzając ja stopniowo w jakieś kąty, wtedy Dakota burczała jednostajnie, czasem syknęła. Ale minęło kilka dni i Dakota przyzwyczaiła się do psa, a nawet sama się do niego łasi ;)
Jest najbardziej bura, ma najmniej domieszki rudego w umaszczeniu. Sama już idzie rano do opiekunki i robi ósemki miedzy nogami z naprężonym ogonkiem. I już mruczy po chwili jak opiekunka tymczasowa bierze ją wieczorem poleżeć razem. Lubi spać na górze na wieszaku co widać na fotach :)
Nie lubi obcinania pazurków, ale w końcu daje sobie obciąć. Czyszczenie uszu tez w miarę ok.Czasem pomiaukuje, ale przodownikiem w zabieraniu głosu jest Phil czyli Filemon. Koteczka jak każdy maluch lubi sie bawić i jest bardzo ciekawska. Ma też spory apetycik i korzysta grzecznie z kuwety.
Szukamy dla Dakoty kochającego, niewychodzącego i bezpiecznego domu, który poświęci jej tyle uwagi, ile koteczka potrzebuje, a w przyszłości zadba o sterylizację Dakoty
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)

adoptujwirtualnyopiekunkontaktadopcja