Tajfun

Tajfub wraz z mamą i rodzeństwem – Celinką, Julką i Major, trafiła do fundacji z Zawady, kocia rodzina mieszka w domu tymczasowy a kociaki szukają juz własnych domów stałych.
Tajfun to dziewczynka, która nieprzypadkowo dostała swoje imię 🙂 Jest niezwykle towarzyska i energiczna, wszędzie jej pełno, uwielbia towarzystwo innych kotów niezależnie od ich wieku, uwielbia się bawić, ganiać i oczywiście prowadzić walki! Jednocześnie jest bardzo miziastym i kochanym kotkiem, rano wtula się w człowieka i głośno mruczy. Nie ma problemu z poznawaniem nowych osób, nie wstydzi się, nie jest wycofana. Uwielbia zabawy wszelkimi kocimi zabawkami: sznureczkami (łącznie ze sznurówkami w butach), myszkami, piłeczkami, a ulubioną zabawką zdecydowanie są zakrętki od butelek 🙂
Szukamy dla Tajfun niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką. Najchętniej do adopcji w dwupaku z którymś z rodzeństwa albo na towarzystwa do innego kota.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl

Data urodzenia: marzec 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: