Marylka

Marylka razem z czwórką córeczek trafiła do fundacji z Zawady, obecnie wraz z córeczkami Tajfun oraz Julka mieszka w w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Marylka to mama 4 kociczek z Zawady, dwie z nich są już własnym domu. Weterynarz określił jej wiek na ok. 3 lata, ale jest bardzo drobniutka, tej samej wielkości co jej 7-miesięczne córki.
Marylka to charakterna dziewczyna, która po okazaniu chwili uwagi i uczucia oddaje prawdziwą miłość. Uwielbia walki z drapakiem i słowne potyczki z opiekunem, podczas których zawsze ma dużo do powiedzenia. Bardzo lubi głaskanie po grzbiecie i wszelkiego rodzaju podusie i kocyki.
Nie wybrzydza i nie odmawia jedzenia, doskonale wie do czego służy kuweta. Ostrzeżenie, kiedy mocno zasypia to chrapie ;)
Szukamy dla Marylki niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepszą opieką.

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: 2019/2020

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak