Maira (i Afrodyta)

Maira to roczna kotka, która razem ze swoją siostrą Afrodytką została przywieziona z Lwowa na początku wojny w Ukrainie, po tym jak obie zostały porzucone w mieszkaniu. Dziewczyny były bardzo wystraszone ale odkąd zamieszkały w domu tymczasowym to z każdym dniem robią progres i dają się lepiej poznać.
Z czasem Maira okazała się bardzo towarzyskim kotkiem. Uwielbia odpoczywać leżąc wspólnie z człowiekami na łóżku czy kanapie, a także gdy np. oglądają serial. Bardzo lubi też głaskanie, ale z reguły tylko gdy ona ma na to ochotę, na szczęście zdarza się to bardzo często. Maira to młoda kotka, która uwielbia zabawę wędką, jest bardzo ciekawa świata i często obserwuje to co się dzieje na dworze. Jasno komunikuje gdy coś się jej nie podoba miaucząc, ale nie robi tego nadmiernie, ani nie w nocy.
Dziewczyny są bardzo zżyte, często wspólnie odpoczywają oraz się bawią. Kotki boją się obcych i często się w takich sytuacjach chowają. Potrzebują czasu, żeby się do kogoś przyzwyczaić. Maira oraz Afrodyta nie są wybredne w kwestii jedzenia.
Szukamy dla Mairy i Afrodyty wspólnego bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i oknami, który otoczy je miłością i najlepszą opieką.
 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych: 1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną. 2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype). 3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny. 4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl #stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: kwiecień 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: