Leia

Leia to prawie roczna kotka, która dużo już w życiu przeszła. Znaleziona razem z bratem w lesie w zaklejonym pudełku, trafiła do fundacji gdzie zamieszkała w domu tymczasowym, niestety u obu kociaków potwierdzono nosicielstwo białaczki. U Luka rozwinął się też FIP i kocurek odszedł i Leia została sama, a mimo to nie straciła głupiutkich kocich zachowań za które kochamy kociaki.
Potrafi biegać po całym domu za światełkiem, galopować z myszą w paszczy z głośnym groźnym warkotem przypominającym Formułę 1 oraz usiąść człowiekowi na komórce po 1 budziku by 2 budzik nie odrywał właściciela od jakże ważnej czynności jaką jest poranne głaskanie.
Leia jest gadatliwym kotkiem o słabym miauknięciu. Szukającą kontaktu z ludźmi których już trochę pozna. Mimo pozytywnego wyniku na FeLV (białaczka) wydaje się nie zauważać choroby. I nie mieć żalu do ludzi o podawane leki.
 
Koteczka ma dobry apetyt i korzysta z kuwetki.
Może trafić do domu sama, do domu z innym kocim nosicielem białaczki lub do domu gdzie inne koty są regularnie szczepione przeciwko tej chorobie.
 
Szukamy dla Lei bezpiecznego, kochającego , domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką.
 
 
 
 

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: wrzesień 2019

Category: