Kiki i Marian

Kiki i jego rodzeństwo (Marian, Koko i Zuzanna Krystyna ) trafili do fundacji z Sobolowa, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Kiki jest kotem przebojowym, najbardziej odważnym ze swojego rodzeństwa. Wszędzie go pełno, jest niesamowicie ciekawski. Często gada, czasami chyba sam do siebie.
 
Uwielbia kontakt z człowiekiem oraz innymi kotami. Nie jest typowym przytulasem, zawsze jest w biegu, bo ma za dużo kocich spraw do załatwienia. Jednak kiedy gdzieś w trakcie napatoczy się na człowieka, to włącza traktorek i daje się głaskać.
 
W domu tymczasowym mieszka z dwójką swojego prawdziwego rodzeństwa oraz dwójką przybranego – Malinką i Marianem.
 
Wszystkie koty traktuje równo, tylko w stosunku do Malinki jest bardziej opiekuńczy, bo jest ona od niego młodsza o kilka miesięcy.
 
Szukamy na Kikiego i Mariana wspólnego domu, ponieważ Marian bardzo pokochał Kikiego – z wzajemnością, chociaż Kiki nie zawsze to okazuje, bo nie jest aż tak wylewny w uczuciach.
 
Kiki szybko przystosowuje się do nowych warunków, jednak Marian potrzebuje dużo czasu, aby w pełni zaufać człowiekowi. Dlatego nowy opiekun powinien pokochać chłopców tak samo i zaakceptować ich różnice.
 
Zarówno Kiki jak i Marian nie wybrzydzają przy miseczce, lubią wysokomięsne puszki. Wzorowo korzystają z kuwety i drapaków.
 
 
 
 

 

 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: