Julka

Julka wraz z mamą i rodzeństwem trafiła do fundacji z Zawady, kocia rodzina mieszka w domu tymczasowym,  szukają własnych domów stałych.
Julka jest nieco nieśmiałą dziewczynką, która potrzebuje troszeczkę czasu, by zaufać i oswoić się z miejscem. Jest spokojna, nieco wycofana, ale bardzo chętnie pomaga podczas przyrządzania posiłków – nieważne czy posiłki są dla kotka, czy dla człowieka 🙂 Jak już się oswoi jest bardzo rezolutną koteczką. Uwielbia chować się w różne zakamarki, a jej ulubiona zabawa to polowanie na człowieka spod łóżka. Jest również bardzo rozmowna, potrafi prowadzić długie monologi z otoczeniem – obojętnie czy jest to człowiek, czy inny kot, czy zabawkowa myszka.
Szukamy dla Julki i jej siostry Tajfun wspólnego, niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy je najlepszą opieką.
 
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl #stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji
 

Data urodzenia: marzec 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Category: