Ur. Maj 2018
Szczepienie: tak 
odrobaczanie : tak 
kastracja: tak
Chudy i Gruby ( w fundacji Mikey i Cargo) wracają z adopcji po roku z powodu wyjazdu opiekunów za granicę i tego, że bardzo źle znoszą nawet krótkie podróże ( nie pomaga podawanie leków uspokajających), więc nie mogą jechać z opiekunami i szukamy im nowego domu.
Chudy i Gruby to roczne kociaki, kuwetkowe, niewychodzące, po sterylizacji. 
Można by rzec, że są absolutnymi przeciwieństwami kotów, nie chodzą swoimi drogami, ponieważ nie odstępują właściciela nawet na krok. Uwielbiają się przytulać czy spać na kolanach. Dopraszają się o uwagę odpłacając za nią kojącym mruczeniem. Jako bracia dogadują się świetnie, w kwestii zabawy potrafią być samowystarczalni, choć uwielbiają gonić za jakąkolwiek zabawką. Kotki bardzo źle znoszą podróże, nawet krótkie wizyty w gabinecie weterynaryjnym. W stosunku do nowych osób są na początku trochę strachliwe po czasie się zaprzyjaźniają, dogadują się też innymi kotami czy nawet psami.

Szukamy dla kocurków domu niewychodzącego (z zabezpieczonymi najczęściej otwieranymi oknami i balkonem – jeśli jest), który otoczy je opieką i miłością.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl; tel. 691 649 992 (poniedziałek-piątek po godz. 17 lub w sobotę) 
#stawiamynalapy #kotdoadopcji