Zyzio

Zyzio trafił do nas po wypadku, kocurek ma amputowaną część łapki ale dobrze sobie radzi w dom tymczasowym gdzie czeka na adopcję.
Nasza fotograf odwiedziła Zyzia w domu tymczasowym i tak o nim opowiada : To śliczny pręgowany burasek i bardzo trójkątnym pyszczku – czyżby miał szlachetnym przodków? Jak widać na zdjęciach, brak łapki nie jest dla Zyzia problemem. Niestety, Zyzio jest bardzo płochliwy, większość czasu spędza schowany za łóżkiem :(
Mimo to, wzięty na ręce nie narzeka ani nie syczy, w związku z czym istnieje spore prawdopodobieństwo, że przy spokojnym i cierpliwym opiekunie otworzy się na świat.
Narazie otoczony cierpliwą opieką domu tymczasowego robi niewielkie postępy – w swoim własnym tempie – i mamy nadzieję znaleźć dla niego dom, który pokocha tego trzyłapego nieśmiałka

Szukamy dla Zyzia niewychodzącego, kochającego, cierpliwego i bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepsza opieką.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/…/Ankieta_Adopcyjna_SnL...), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: 2017

Category: