Yzma

Yzma i jej siostry Kaśka i Seoni oraz brat Abu przybyli do fundacji z Pękowic, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Yzma jest ciekawska, energiczna, wszędzie się pcha, chętnie się bawi i zaczepia pozostałe kociaki. Taki trochę mały rozrabiaka z niej.
Wszystkie kociaki dużo i chętnie bawią się z dziećmi wszelkimi pomponami, wstążkami, piłeczkami. Może być istotne to, że są oswojone z psem, choć czasem się na niego stroszą , to nie jest on dla nich problemem.
 
Kociaki nie grymaszą przy miseczce i grzecznie korzystają z kuwety.
 
Szukamy dla Yzmy niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który wykastruje koteczkę w odpowiednim wieku, chętnie z którymś z rodzeństwa.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: maj 2021

Category: