Viktor

Viktor trafił do fundacji z Głogoczowa, obecnie mieszka w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Viktor to przymilny starszawy kocur. Dość szybko się przyzwyczaja do człowieka, lubi siedzieć/leżeć obok – zdecydowanie chętniej obok niż na człowieku; mruczy, ugniata kołdrę, daje się głaskać (ale nie po brzuszku).
Za dnia Viktor głównie udaje chleb wyrastający na krzesłach, parapetach, podłodze – jest stateczny, choć od czasu do czasu jak mu pomerdasz jutowym sznurkiem to spróbuje go złapać na stojąco.
Najpierw przebywał w domu tymczasowym jako jedyny kot, obecnie mieszka z młodymi kocurkami i również nie ma problemów (choć specjalnej miłości między nimi też nie), acz zapewne najbardziej sprawdzi się jako samotnik, towarzysz ludzkiego samotnika. Przed gośćmi nie ucieka, ale też raczej nie ma w nim ciekawości by się z nimi witać czy obwąchiwać. Z kuwety i drapaka korzysta elegancko. Ma w nosie odkurzacz, o ile “lufa” włączonego odkurzacza jest dalej niż 20 cm od jego futra.
Viktor jest nosicielem wirusa kociej białaczki (FELV +) dlatego szukamy mu domu jako jedynakowi lub z innymi spokojnymi kotami – nosicielami tego wirusa lub zaszczepionymi przeciwko białaczce.
Viktor szuka kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy go najlepszą opieką.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

 

Data urodzenia: ok. 2015

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak