Vidi

Vidi i jego rodzeństwo trafili do fundacji z Racławic, obecnie kocurek mieszka w domu tymczasowym z siostrą Veni i bratem Vici, gdzie cała trójka czeka na adopcję.
Czarny kotek z białymi plamkami na pyszczku:
Vidi jest najmniejszym z rodzeństwa ale wcale mu to nie przeszkadza w zabawach na równi z innymi. Jest bardzo aktywny i ciekawski wszystkiego. Lubi zabawy i zwiedzanie mieszkania, wskakiwania gdzie się da lub sprawdzania co jest z torbie z zakupami 😉 Domaga się pieszczot i zabawy…np.myszką lub piłką lub wędką.
Vidi ma dobry apetyt i nie wybrzydza. Wzorowo korzysta w drapaka i kuwety.
Taki wesoły kotek z dużymi oczkami. Po jedzonku obowiązkowo spanko, np. na kolanach.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSew3YwtYld…/viewform….), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji 

Data urodzenia: wrzesień 2021

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Category: