Uszatek

Uszatek trafił do fundacji z rodzeństwem z Piekar, obecnie mieszka w domu tymczasowym z bratem Orzeszkiem, gdzie
czekają na adopcję.
 
Uszatek to wspaniały chłopiec o ciepłym usposobieniu. Na początku wydawał się większym wariatem od braciszka ale po czasie stał się bardzo grzeczny i towarzyski. Od kotki rezydentki podpatrzył spanie pod kocykiem lub kołdrą dlatego codziennie wślizguje się by przytulić się do człowieka. Kocha pieszczoty, głaski i towarzystwo opiekuna. Od razu wskakuje na kolana lub przychodzi się przytulić dając przy tym noskowe całuski i głośno mrucząc. Jest troszkę strachliwy i przy nowym bodźcu jeży się cały. Uwielbia zabawy wszystkim co szeleści, dzwoni lub się porusza, a szczególnie gdy może za tym biegać.
 
Jest niesamowitym gadułą i potrafić prowadzić długie dyskusje. Jest małym łakomczuchem ale nie ma tendencji do przejadania się. ani podbierania jedzonka innym. Dogaduje się wspaniale z dorosłym kotem i potrafi szanować jego granice.
Uszaty jest bardzo związany z braciszkiem i ciągle sprawdza co się z nim dzieje lub co robi.
 
Szukamy dla Uszatka niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który wykastruje kocurka w odpowiednim wieku, chętnie w dwupaku z Orzeszkiem.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:

 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: maj 2021

Category: