Tuktuk

Tuktuk i jego rodzeństwo trafili do fundacji z Balic, obecnie kocurek mieszka w domu tymczasowym z siostrami Sisu i Rayą oraz Karmelkową.
Tuktuk jest najlepszym wyborem dla osoby, która szuka wiernego kociego przyjaciela. Trudno wyobrazić sobie drugiego takiego tulasa jak on. Kocurek korzysta z każdej okazji, żeby się przytulić, chętnie siedzi na kolanach, domaga się głaskania i pieszczot. Noce spędza w łóżku, blisko człowieka.
Tuktuk to żywy wulkan energii, który od razu skrada serca otoczenia. Chętny do zabawy z człowiekiem, ale równie bardzo potrzebuje zabawy z innymi kotami. Dobrze dogaduje się z innymi kotkami, szczególną więź nawiązał z Karmelkową, z którą doskonale się uzupełniają.
Kocurek nie grymasi przy jedzeniu i opanował sztukę kuwetkowania.
Szukamy dla Tuktuka niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, chętnie wspólnego z Karmelkową, który otoczy koty najlepsza opieką.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 

 

Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) i najczęściej otwieranych okien.
UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: