Tuktuk (Sisu)

Tuktuk i jego rodzeństwo trafili do fundacji z Balic, obecnie kocurek mieszka w domu tymczasowym z siostrą Sisu, oba kociaki szukają nowego, wspólnego domu.
 
Nasza fotograf przekazała: Tuk tuk (bury) i Sisi (biała) to żywe wulkany energii (przez co zrobić im zdjęcia to nie lada wyczyn)- od razu skradły moje serce. Chętne do zabawy z człowiekiem i miziania ale równie chętnie bawiące się ze sobą.
 
Sisi jest urocza i od razu pcha się na kolana, chętnie zwiedza wnętrze torebki i butów. Podobno uwielbia obserwować wodę i równie chętnie pije świeża, zimna wodę. Chętnie siedzi na rączkach, przytula się i śpi z opiekunami. Jest bardzo towarzyska.
 
Tuktuk to synonim słowa energia i zabawa. Wszędzie go pełno i chętnie angażuje wszystkich do zabawy. To prawdziwy łowca. Po “upolowaniu” piórek biega z nimi w pyszczku, szukając dla nich bezpiecznego miejsca.
Nie byli to prości modele bo wszystko jest bardziej interesujące, zwłaszcza zabawa z nowo poznaną osobą. Mają łagodne usposobienie i psotnicy charakter – czyli to co wszyscy kochają najbardziej. ❤️
 
Kociaki nie grymaszą przy jedzeniu i opanowały sztukę kuwetkowania.
 
Szukamy dla Tuktukla niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, wspólnego z Sisu, który otoczy kotki najlepsza opieką.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
 
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: