Tufi

Tufi wrócił z adopcji po 6 latach adopcji wraz z bratem Pepo, obecnie kocurki czekają na adopcję w domu tymczasowym.
Jak opowiada o nich opiekunka tymczasowa :Tufi pomimo swojego wieku jest wciąż małym dzieciaczkiem, który chyba nigdy nie spoważnieje ;) Na początku był bardzo wycofany, pierwsze dni w domu tymczasowym spędził schowany, chowa się tez podczas wizyty gości, chociaż do naszego fotografa wyszedł i ładnie pozował. Hałas i tłumy to nie jego rzecz ;) Na początku warto go próbować do siebie przekonywać, bo mimo strachu jest strasznym atencjuszem i kocha mizanie. Bardzo lubi różnego rodzaju światełka i cienie na ścianach- cały świat przestaje dla niego wtedy istnieć i jest to najlepsza zabawa.
Tufi nie umie miauczeć, jedynie szeptać – tak zwraca na siebie uwagę. Z kotami rezydentami nie ma spięć, choć czasem zdarzają się kłótnie o miejsce do spania z opiekunami. Ale poza tym nawet przy jedzeniu potrafią się dogadać.
Tufi grzecznie korzysta z kuwetki i ma dobry apetyt. Kocurek ma alergie na zboża, dlatego powinien karmę bezzbożową dostawać.

Szukamy dla niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepsza opieką. Szukamy mu domu w parze z Pepo.

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Pobierz ankietę adopcyjną (link: http://www.stawiamynalapy.pl/…/Ankieta_Adopcyjna_SnL...), zapisz ją dysku komputera, otwórz w programie Adobe Reader, a następnie wypełnij, zapisz i wyślij do nas na adres e-mail podany w ogłoszeniu kota, którego chcesz adoptować. Poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl; tel. 691 649 992 (poniedziałek-piątek godz. 17-21 lub sobota godz. 12-21)
#kotdoadopcji #stawiamynalapy

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak

Data urodzenia: 2014

Category: