Tosia

Tosia przyjechała do Nas wraz ze swoją siostrą Mają z Wiśnicza, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Tosia jest cudowną kotką lubiącą ludzi, których się nie boi i chętnie do nich przychodzi. Rano, o ile nie śpi z człowiekiem, to zawsze przychodzi się przywitać jak tylko człowiek oczywiście zaczyna się ruszać. Lubi głaskanie i głośno przy tym mruczy.
 
Często też gada jak jej coś nie pasuje. Zawsze przychodzi, gdy się ją woła np. na jedzenie. Jest ciekawska i lubi eksplorować mieszkanie. Jeżeli jest jakikolwiek zakamarek w domu, czy nowo otwarta szafka lub półka, musi tam wejść, wcisnąć się czy skoczyć. Jest wyśmienitym łowcą wszystkiego co lata, muchy w szczególności. Jej ulubioną zabawką jest wędka. Lubi również pluszowe zabawki z dzwoneczkiem. Wzorowo korzysta z kuwety i ogólnie jest czystym kotkiem.
 
Szukamy dla Tosi niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, który wykastruje koteczkę w odpowiednim wieku, chętnie z siostrą Mają.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 

 

UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne. Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: kwiecień 2021

Category: