Tequila

Tequila jest wesołym, pełnym życia kociakiem, chociaż początki były trudne, ponieważ przywędrowała do domu tymczasowego z kocim katarem i innymi kocimi schorzeniami. Leczenie było dość długie, ale udało się wykaraskać z choróbska i zaszczepić.
Kociczka jest jedyną rezydentką w domu tymczasowym, więc jest królewną na włościach, co powoduje, że czasami marudzi przy jedzeniu. Jej ulubionymi smakołykami jest surowe mięsko i … rosół! 😉 Łobuzuje umiarkowanie. Wprawdzie wychowuje się sama, ale przydałby się jej koci towarzysz, który mógłby utemperować jej kocie maniery. Uwielbia bieganie za kuleczką z folii aluminiowej lub papierkiem z cukierka. Kocha swoje wędki i ubóstwia duży karton po kozakach. Jest kotkiem typowo nakolankowym. Wskakuje na kolana, gdy chce sprawdzić co opiekunowie jedzą, co oglądają i żeby po prostu być blisko człowieka i zasnąć w ciepełku. Nie jest jednak całkiem rozpuszczona, ponieważ na noc idzie spać do „swojego pokoju” na swoją puchową podusię. Kocha leżenie na kaloryferze.
Oczywiście idealnie korzysta z kuwety. Przeszła trzy rodzaje żwirku (drewniany, drobny silikonowy i kukurydziany) i każdy akceptuje bez zarzutu.
Szukamy dla Tequili bezpiecznego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy ją miłością i najlepszą opieką, a w odpowiednim czasie zadba o sterylizację.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 12-20)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Sterylizacja: nie

Data urodzenia: sierpień 2018

Category: