Tekla

Tekla trafiła do fundacji wraz z rodzeństwem z Minkowa, koteczka mieszka obecnie w domu tymczasowym, gdzie czeka na adopcję.
Tekla to drobna bura koteczka o prześlicznych wielkich oczach, która jest strasznym rozrabiaką. Jak pisze o niej opiekunka tymczasowa :
Chyba nie miałam tak rozbrykanego kota. Lojalnie ostrzegam – jedną z jej ulubionych rozrywek jest biegi i skoki. Poza tym bardzo lubi bawić się z innymi kotkami i spać z nimi. Zdecydowanie powinna iść do domu w którym jest już jakiś kot. Nawet jeśli inny kot na nią fuknie niespecjalnie ją to rusza.
Do ludzi zachowuje dystans – owszem pobawi się chętnie wędką, posępi przy talerzu jak coś jem, ale na kolanka do głaskania nie ma raczej ochoty przychodzić. Może jej się to oczywiście jeszcze odmienić, ale na ten moment wygląda na to że wyrośnie z niej charakterna kocica , a nie wielki pieszczoch. Tekla je dużo i wszystko, kuwetkuje bez problemu.

Szukamy dla Tekli niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy ją najlepsza opieką oraz zadba o kastracje w odpowiednim wieku. Chętnie w parze z z innym fundacyjnym kotem lub do innego kota.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Teresa – teresa.borzecka@stawiamynalapy.pl; tel. 691 649 992 (poniedziałek-piątek godz. 17-21 lub sobota godz. 12-21)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: sierpień 2019

Category: