Tefiti (i Pua)

Tefiti i jej siostra Pua trafiły do fundacji z krakowskiej ulicy, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Tefiti jest totalnym przeciwieństwem swojej siostry. Jest spokojna, woli spędzać czas na obserwacjach, leżeniu i kontrolowaniu sytuacji. Nie ważne, czy człowiek pracuje, gotuje, odpoczywa czy się kąpie – robi to pod czujnym okiem Tefitki. Mała bardzo chętnie śpi w pobliżu człowieka, zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Imię zobowiązuje, więc mała uwielbia jeść i leżeć w trawce, którą należy dla niej zasiać i pilnować, aby nigdy jej nie zabrakło ;). Chętnie pobawi się wędką czy piłką, ale z umiarem i gracją – nie wychodzi z niej wtedy żaden demon czy inne groźne zwierzę 😂. Za to bardzo ceni sobie wysokie słupki drapaka, po których może wspinać się jak małpka do wysokich miejsc obserwacyjnych.
 
Adopcja najchętniej w dwupaku z siostrą, którą bardzo kocha, lub jako towarzystwo do drugiego kota – aktywnego lub spokojnego.
 
Obie kocie dziewczyny jedzą wszystko co im w miskę wpadnie, bezbłędnie trafiają do kuwetki i są przyjazne wobec ludzi i innych kotów.
 
Adopcja najchętniej w dwupaku z siostrą, z którą uwielbia spędzać czas lub do drugiego aktywnego kota z którym mogłaby podbijać świat.
 
 
 
 

 

 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: nie

data urodzenia: marzec 2021

Category: