Talisha

Talisha to drobna czarna koteczka z białym krawatem i brzuszkiem, trafiła do fundacji razem z siostrą Taivas, dziewczynki przyjechały spod Sanoka. Obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
 
Koteczki były malutkie i wystraszone, szybko straciły mamę i bardzo potrzebowały czułości, okazując to na każdym kroku. Na szczęście w domu tymczasowym trafiły na kotkę ze starszymi już kociętami, Mamcitę, obdarzoną silnym instynktem macierzyńskim, która przyjęła je jak swoje i zaopiekowała się nimi.
 
Koteczki jednak w dalszym ciągu bardzo pragną bliskości, obie są rozmruczane i łaszą się do człowieka.
Talisha z białym brzuszkiem jest nieco większą od siostry, jest też bardziej wylewna w okazywaniu uczuć: łasi się, ociera o nogi, kładzie się na pleckach i wymusza mizianie 😆
 
Wzięta na ręce przytula się, mruczy i… udaje, że zasnęła, żeby jej nie odkładać 🙆🏻‍♀️ Bardzo lubi wszelakie pieszczoty, to mała atencjuszka, której naprawdę trudno się oprzeć. Pięknie korzysta z kuwety, wychowana w grupie kotów w różnym wieku, zapoznana z psem, odkurzaczem itp. Ze względu na swój pro-ludzki i pieszczochowy charakter, świetnie odnajdzie się jako jedyna kotka w domu ale z innymi kotami tez się dogada.
 
 
 
 

odrobaczanie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: czerwiec 2021

Category: