Taj

Taj wraz z rodzeństwem trafili do fundacji z Nowej Góry, obecnie Taj mieszka w domu tymczasowym z bratem Samem, gdzie obaj czekają na adopcję.
Chłopaki są wesołymi kocurkami, które powoli przekonują się do człowieka. Najłatwiej przełamać ich nieśmiałość zabawą, długo nie siedzą obojętnie wobec jakiejś fajnej zabawki.
A lubią wszystkie zabawki – zaczynając od kocich wędek a kończąc na szeleszczących papierkach. Inne ulubione zabawy to kocie zapasy oraz ganianie po domu. Kocurki są energiczne i ciekawskie, choć jeszcze ostrożne wobec nowych rzeczy.
Taj, o pięknych tygrysich pręgach jest chętniejszy w kontaktach z ludźmi, czasem domaga się głaskania, w przerwach między zabawą i poznawaniem ciekawych rzeczy w mieszkaniu.
Oba kociaki świetnie się dogadują z rezydentami, dwoma dorosłymi kocurami od których uczą się serdecznego kontaktu z człowiekiem i wszelkich ważnych umiejętności w kwestii bycia kotem takich jak: ganianie za byle zabawką, domaganie się przysmaków i pełnej miski.
Taj korzysta z kuwetki i chętnie zagląda do miseczki żeby napełnić koci brzuszek karmą mokrą lub suchą.

Szukamy dla Taj niewychodzącego, kochającego, bezpiecznego domu, z zabezpieczonym balkonem (jeśli jest) i/lub oknami, który otoczy go najlepsza opieką oraz zadba o kastracje w odpowiednim wieku.

KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie

Data urodzenia: maj 2019

Category: