Szyszka

Szyszka wraz z bratem Fokusem trafiła do fundacji z krakowskiej dzielnicy Złocień, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcje.
Szyszka to drobna koteczka, która trafiła do domu tymczasowego ze swoim bratem Fokusem mając zaledwie miesiąc. Szyszka jest śliczną, kruczoczarną koteczką, której cecha charakterystyczna jest mała biała plamka pod bródką. Ma piękne zielone oczy.
Kotka jest spokojna, w porównaniu do brata potrzebuje trochę więcej czasu by przekonać się do człowieka. Jak tylko zacznie się ja głaskać to głośno mruczy i wesoło unosi ogonek. Jest bardzo radosna i uwielbia bawić się ze swoim bratem.
Szukamy dla Szyszkii bezpiecznego i kochającego domu, który zadba o kastrację koteczki w odpowiednim wieku, chętnie z bratem Fokusem. Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach.
 
Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: sierpień 2020

Category: