Szogun

Szogun trafił do fundacji po śmierci swojej opiekunki, obecnie mieszka w domu tymczasowym z kotką Basią z którą szuka wspólnego domu.
Szogun – młody, przystojny gentelman poleca się do adopcji jako facet idealny. Rozważmy wszystkie za, dlaczego to właśnie Szogunowi powinnaś/powinieneś powiedzieć “TAK” (przeciw nie ma):
– zje i pokocha wszystko co dasz mu do jedzenia, ani trochę nie wybrzydza, głośno ciamka wyrażając swój zachwyt nad daniem i uznanie dla kucharza, a po wszystkim oblizuje się tak, abyś miał/miała pewność że było PRZEPYSZNE
– jego ciepłe futerko ogrzeje cię w każdej sytuacji, na kanapie podczas oglądania TV czy przy biurku, podczas pracy – Szogun zawsze zadba, aby swym ciałkiem zagrzać też Twoje.
– czyścioch jakich mało! Lizanie futerka raz dziennie? Nie u Szgouna! Robi to rano, wieczór, we dnie, w nocy – żeby zawsze wyglądać perfekcyjnie dla Ciebie
– załatwianie swoich potrzeb w kuwecie? Opanowane do perfekcji! Z pełnym zaangażowaniem, długimi minutami będzie zakopywał swoje “skarby” pod grubą warstwą żwirku, aby żaden nieprzyjemny zapach nie dotarł do Twojego nosa.
– idealny towarzysz do rozmowy, możesz mieć pewność, że wprost wymiałczy Ci swoje niezadowolenie, albo poprosi o trochę uwagi.
– motywator! masz problem z zachęceniem się do ćwiczeń? Z Szogunem oraz jego ulubioną wędką czy piłeczkami nawet nie zauważysz, że minęła Wam godzina na intensywnej zabawie, ekhem.. ćwiczeniach!
– idealny opiekun, dla swojej drugiej połówki Basi – jest czuły i troskliwy, staranie czyści jej futerko, dba o jej linię uprawiając z nią kocie zapasy i jest idealną poduszką dla jej główki podczas godzin leżakowania – tak dopasowanej dwójki nie można rozdzielić!
– poprawiacz nastroju, jest to istnie memiczny kot o uroczym pyszczku i rysiowatej posturze, jestem pewna że wszyscy Twoi znajomi będą kojarzyli go ze zdjęć, które mu zrobisz
– nie niszczy! wystarczy mu trochę drapaka, aby Twoja kanapa pozostała w całości
– przykład prawdziwej siły skoncentrowanej w małej masie, skierowanej na wrogów czyt. zastrzyków, tabletek, transporterów
– jego silne i grube łapki sprawią, że poczujesz że żyjesz! (szczególnie jak przy próbie pomiziania brzuszka, zamkną się na twojej dłoni wraz z pazurkami)
Podsumowując – ideał! W ciągu godziny oswaja się z nowym człowiekiem, pełen pakiet swoich uczuć okazuje do tygodnia. Do adopcji w dwupaku z jego ukochaną Basią, bo po co mieć jednego kota jak można mieć dwa i cztery razy więcej miłości! (kocia miłość się potęguje a nie dodaje). We dwójkę stworzą całodobowe kocie TV – zrezygnujesz z kablówki i oglądania youtube.
 
 
 
 
 
 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: tak

data urodzenia: 2019

Category: