Szelma

Szelma trafiła do fundacji z siostrą Gagatką z okolicy Cmentarza Batowickiego, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Obie dziewczyny są cudowne. Spokojne ale też uwielbiają zabawę, gonitwy, przytulanki. Co wezmą w łapki to już maja zabawkę. Kochają też poidełko. Podstawiają łapkę pod strumyk i patrzą jak kropelki pryskają. Ale też poidełko jest wykorzystywane do picia wody. No czasami jak zabawka wpadnie to sobie same wyciągną😁. Ogólnie obie są rozbrykane, rozkoszne i przekochane mruczanki.
Gagatka jest bardziej psotnica ale w dobrym sensie. Każda jako jedyny kot będzie się nudzić.. Są żywiołowe i obawiam się że bez towarzystwa będą się nudzić. Charakterami są bardzo podobne na tą chwilę.
Szukamy dla Szelmy niewychodzącego, bezpiecznego i kochającego domu, najchętniej wspólnego z Gagatką, który otoczy kotki najlepszą opieką.
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kociaka.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: maj 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: tak