Staś

Staś i jego rodzeństwo Myszka i Hiro trafili do fundacji z Błotniska, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Hrio i Staś to dwa piękne rudzielce (Staś z ciemniejszym odcieniem rudego, oraz białym brzuszkiem i pysiem, Hiro z jaśniejszym rudym przeplatanym białym). Cały czas dokazują i psocą, całe mieszkanie jest ich placem zabaw. Z kolei Myszka (srebrna) jest spokojna i bardzo tulaśna, dobrą zabawą jednak nie pogardzi, ale kiedy zgłodnieje, to “wrzeszczy” całkiem głośno 😉
Cała trójka uwielbia spanko na kocykach, drapakach i w legowiskach, wcisną się też gdzieś między człowieka a kołdrę.
Wszystkie kotki bardzo łatwo nawiązują relacje z innymi kotami. Mamy rezydentów i zaprzyjaźniły się z nimi bez problemu. Wzorowo korzystają z kuwety, a apetyty dopisują im aż zanadto.
Szukamy dla Stasia kochającego, opiekuńczego domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem i oknami, który otoczy go najlepszą opieką i wykastruje w odpowiednim wieku.

 

UWAGA! Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://tinyurl.com/ankietaSnL ), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa – niektóre z naszych domów tymczasowych proszą nadal o korzystanie z maseczek i bardzo prosimy o uszanowanie tej prośby i przyniesienie maseczki na wizytę lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach, jeśli, któraś z stron o to poprosi. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: poprzez ankietę lub adopcje@stawiamynalapy.pl
#stawiamynalapy #kotkrakow #kotdoadopcji

Data urodzenia: lipiec 2022

Odrobaczenie: tak

Szczepienie: tak

Kastracja: jeszcze nie