Stanley

 

Stanley i jej brat Hades trafili do nas z krakowskiego osiedla, obecnie mieszkają w domu tymczasowym, gdzie czekają na adopcję.
Stanley – Kotka w przeciwieństwie do brata przejawia bardziej introwertyczne zachowania.
Ma swoje ulubione miejsce na łóżku obok kaloryfera gdzie spędza raczej większość czasu o ile się nie bawi.
Wieczorami jednak przychodzi czas na czułości, jak już się zdecyduje przyjść na kolanka to nie odpuszcza, trzeba głaskać bo inaczej będzie wędrować za rękami, opór jest daremny.
Karmienie jest trochę stresujące, najlepiej jest to robić osobno bo często się ściągają o to kto pierwszy zje i zaglądają do nie swojej miski. Czasem też warczy podczas jedzenia, ale nie tylko, to samo robi jak uda się jej ukraść skarpetki, nie ważne czy brudne czy czyste, w jej oczach to największa zdobycz z którą paraduje po całym domu. Hades bardziej lgnie do człowieka, a Stanley to bardziej indywidualistka,
 
Szukamy dla Stanley bezpiecznego i kochającego domu, który zapewni jej najlepszą opiekę, a w odpowiedni wieku zadba o kastrację.
 
Warunkiem adopcji jest osiatkowanie balkonu (jeśli jest) oraz zabezpieczenie najczęściej otwieranych okien przed wypadnięciem kota.
 
 
 
UWAGA! Z uwagi na obecną sytuację związaną z epidemią COVID-19 zmieniamy nieco nasze procedury adopcyjne.
 
Aby adoptować kota postępuj wg poniższych wytycznych:
 
1. Otwórz ankietę adopcyjną (link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3YwtYldQwaEHZOjr52_jLqpC4-on4RWWtBMnK9p5cujTuw/viewform?fbclid=IwAR3bEnRi0x-7whvKQMJgFAm3M4ZZXXYPN5Kd1yCABMJz36WXLolzl0xyxmM…), wypełnij i poczekaj na kontakt z naszej strony – zadzwonimy lub odpiszemy na maila, żeby umówić się na wizytę przedadopcyjną.
2. Wizyta przedadopcyjna oraz poznanie kota w domu tymczasowym OBOWIĄZKOWO muszą przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, czyli w maseczkach i rękawiczkach lub zdalnie (np. przez Skype).
3. Jeśli zainteresowana adopcją będzie rodzina, będziemy prosili aby kota odwiedził jeden przedstawiciel rodziny.
4. Ostatni etap, czyli przywiezienie kota i podpisanie umowy będzie także odbywał się w maseczkach i rękawiczkach. Prosimy o wyrozumiałość, zasady te zostają wprowadzone z uwagi na bezpieczeństwo zarówno Wasze, jak i naszych wolontariuszy i domów tymczasowych.
 
KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: Gerta – adopcje@stawiamynalapy.pl; tel. 501 225 409 (poniedziałek-sobota godz. 14:30-20:00)
 
#kotdoadopcji #stawiamynalapy 

odrobaczenie: tak

szczepienie: tak

kastracja: jeszcze nie

data urodzenia: wrzesień 2020

Category: